Dom na Białej Dolinie

Malownicza okolica

Pensjonat "Dom na Białej Dolinie" położony jest w malowniczym miejscu, otoczonym z dwóch stron szczytami Karkonoszy oraz Gór Izerskich. Nasz Pensjonat spełni oczekiwania osób, które szukają ciepłego i zacisznego schronienia, jak i komfortowego miejsca odpoczynku. Doskonałe usytuowanie obiektu zachęca do skorzystania z wielu atrakcji i najciekawszych szlaków turystycznych znajdujących się w Szklarskiej Porębie.

​Przyjeżdżając do Pensjonatu " Domu na Białej Dolinie" obok wypoczynku i relaksu mogą Państwo liczyć na doskonałe domowe dania serwowane przez naszego szefa kuchni, a w wolnej chwili skorzystać z sali kominkowej z barem , sali sportowej gdzie miło spędzą czas wasze pociechy. Do dyspozycji Gości oddajemy gustowne i przytulnie urządzone pokoje jedno oraz dwuosobowe a także siedem apartamentów , w których dbamy o nastrojową atmosferę, każdy z nich posiada balkon łazienkę oraz dostęp do internetu. Na terenie obiektu ogrodzony i monitorowany parking.

Relaks i wypoczynek

Dla osób pragnących nie tylko pieszych wycieczek górskich, ale także wyciszenia idealnym miejscem jest zielony teren z oczkiem wodnym obok pensjonatu. 
Dla maluchów także stworzyliśmy kącik zabaw. Ponadto na terenie całego obiektu można korzystać z internetu. W okresie zimowym specjalnie dla naszych Gości kursuje SKI bus.